Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Pharming Group AEX:PHARM.NL, NL0010391025

  • 0,832 24 mei 2024 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 0,816 - 0,838
  • 4.309.913 Gem. (3M) 6,5M

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

(USD) 20192020202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.) 169,46187,29201,49220,14
EBITDA (mln.) 66,0973,8133,1731,42
Bedrijfsresultaat (mln.) 60,9166,7413,5618,23
Resultaat voor belasting (mln.) 46,6838,5923,0814,99
Netto winst (mln.) 36,2033,0416,0013,67
Winst per aandeel 0,060,050,030,02
Koerswinstverhouding 26,1325,4425,8354,20
Dividend per aandeel
Dividendrendement
Rendement op geinvesteerd vermogen
Rendement op eigen vermogen
Vrije kasstroom
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2020202120222023
Materieleactiva 17,6333,1739,15
Immaterieleactiva 76,6283,8375,12
Financieleactiva 5,808,659,73
Vasteactiva 126,42147,87148,30
Voorraden 17,2327,3142,33
Debiteuren 27,62
Liquidemiddelen 167,88192,15207,56
Vlottendeactiva 214,34249,44277,50
Totaalactiva 340,76397,32425,80
Gewoonkapitaal 149,38192,92204,64
Preferentkapitaal 4,343,40-265,17
Langlopendeschulden 128,80157,63161,46
Kortlopendeschulden 62,5846,7759,70
Totaalpassiva 340,76397,32425,80

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers 262277390
Aantaluitstaandeaandelenx1000 636.270642.010648.680
Cashflowperaandeel 0,120,060,03
Intrinsiekewaardeperaandeel 0,230,300,32
Koers intrinsiekewaardeverhouding 5,422,583,44
Rendementeigenvermogen 22,128,296,68
Koerseindeboekjaar 1,270,781,081,03

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links