Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel EVS Broadcast Equipment BRU:EVS.BL, BE0003820371

  • 17,380 4 aug 2021 17:35
  • +0,180 (+1,05%) Dagrange 17,300 - 17,560
  • 4.343 Gem. (3M) 12K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 120,10116,11103,4988,26
EBITDA (mln.) 37,3931,4728,97
Bedrijfs resultaat (mln.) 33,8728,4123,495,65
Resultaat voor belasting (mln.) 33,5428,1122,934,35
Netto winst (mln.) 23,9035,1619,617,19
Winst per aandeel 1,772,481,410,53
Koers winst verhouding 16,519,3515,4331,51
Dividend per aandeel 1,001,000,500,50
Dividend rendement 3,42%4,31%2,30%2,99%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 48,7147,6053,7156,70
Immateriële activa 1,421,571,309,87
Financiële activa 1,361,571,771,76
Vaste activa 56,5558,4964,3177,99
Voorraden 15,6715,1116,8222,58
Debiteuren 33,1430,4936,5830,73
Liquide middelen 39,4268,4859,0152,67
Vlottende activa 96,31117,86118,72112,02
Totaal activa 152,85176,34183,03190,02
Gewoon kapitaal 96,41131,85132,22140,52
Preferent kapitaal 92,11127,83133,380,27
Langlopende schulden 10,576,648,4215,93
Kortlopende schulden 36,9428,3732,8533,56
Totaal passiva 152,85176,34183,03190,02

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 493477464550
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.62014.33014.33013.670
Cashflow per aandeel 0,732,231,291,33
Intrinsieke waarde per aandeel 6,098,218,749,79
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,802,832,491,71
Rendement eigen vermogen (%) 24,7926,6614,835,11
Koers einde boekjaar 29,2223,2021,7516,70

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links