Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel TINC BRU:TINC.BL, BE0974282148

  • 13,360 24 sep 2021 17:35
  • -0,040 (-0,30%) Dagrange 13,320 - 13,460
  • 17.572 Gem. (3M) 19,3K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 0,330,670,650,67
EBITDA (mln.)
Bedrijfs resultaat (mln.) 5,239,2412,8310,69
Resultaat voor belasting (mln.) 10,8816,9321,0218,55
Netto winst (mln.) 10,6919,3320,2617,84
Winst per aandeel 0,520,710,740,55
Koers winst verhouding 24,0116,9017,2323,45
Dividend per aandeel 0,480,490,510,51
Dividend rendement 3,84%4,08%4,00%3,95%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Financiële activa 177,20243,43267,11340,32
Vaste activa 179,08247,52269,96342,63
Debiteuren 1,622,440,390,44
Liquide middelen 58,6775,7161,73103,27
Vlottende activa 60,2978,1562,12103,71
Totaal activa 239,37325,67332,08446,34
Gewoon kapitaal 238,79325,07331,32445,70
Preferent kapitaal 1,88-0,28-1,35-4,84
Kortlopende schulden 0,580,600,760,64
Totaal passiva 239,37325,67332,08446,34

Overige data

2018201920202021
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 27.27027.27032.450
Cashflow per aandeel -0,15-0,07-0,13
Rendement eigen vermogen (%) 5,956,114,00
Koers einde boekjaar 12,0012,7512,9012,50

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links