Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel IMCD AEX:IMCD, NL0010801007

  • 104,650 20 okt 2020 17:35
  • +0,350 (+0,34%) Dagrange 103,800 - 105,200
  • 118.941 Gem. (3M) 133,3K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.718,011.912,152.388,622.706,57
Operationele kosten 1.610,501.787,002.226,022.530,51
Afschrijvingen 42,4938,6042,6766,16
Bedrijfsresultaat 107,52125,10162,58176,17
Resultaat voor belastingen 94,76109,98139,19149,35
Belastingen 21,8032,7239,1341,35
Cashflow -1,8028,5529,4726,03
Nettowinst 72,9677,26100,06108,01

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 20,9018,8325,2690,33
Immateriële activa 907,56948,861.039,631.141,25
Financiële activa 3,603,443,825,43
Vaste activa 958,23995,321.111,881.271,68
Voorraden 204,21265,83354,27377,23
Debiteuren 264,53331,71398,02434,62
Overige vorderingen
Liquide middelen 56,5061,3885,16104,36
Vlottende activa 525,24658,92837,45916,21
Totaal activa 1.483,481.654,241.949,332.187,89
Gewoon kapitaal 722,06729,18786,35866,52
Preferent kapitaal 60,9323,9338,4961,28
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 469,70457,97595,80671,48
Kortlopende schulden 291,72467,09567,18649,88
Totaal passiva 1.483,481.654,241.949,332.187,89

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.8632.2652.7992.991
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 52.59052.59052.59052.590
Winst per aandeel 1,391,471,902,05
Dividend per aandeel 0,550,620,800,90
Cashflow per aandeel 1,902,172,173,31
Intrinsieke waarde per aandeel 13,1813,2514,1515,58
Koers-winstverhouding 29,1335,6729,4737,95
Dividend rendement (%) 1,361,181,431,16
Rendement eigen vermogen (%) 10,1010,6012,7212,46
Koers einde boekjaar 40,4952,4356,0077,80

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare