Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel UNIFIEDPOST GROUP BRU:UPG, BE0974371032

  • 18,100 25 nov 2020 17:00
  • +0,472 (+2,68%) Dagrange 17,300 - 18,120
  • 6.539 Gem. (3M) 51K

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  201720182019
Omzet 23,4427,6246,95
Operationele kosten 24,6835,4865,36
Afschrijvingen 1,502,457,47
Bedrijfsresultaat 1,17-4,45-15,98
Resultaat voor belastingen 0,88-7,17-22,15
Belastingen 0,29-1,010,21
Cashflow -0,144,48-1,88
Nettowinst 0,59-6,16-22,36

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 0,711,551,55
Immateriële activa 18,0836,3174,91
Financiële activa 0,610,006,39
Vaste activa 23,0345,0992,14
Voorraden 0,000,060,20
Debiteuren 7,0610,5013,32
Overige vorderingen 0,010,250,19
Liquide middelen 0,474,933,05
Vlottende activa 9,3917,3019,16
Totaal activa 32,4262,38111,30
Gewoon kapitaal 10,514,24-19,20
Preferent kapitaal 0,970,84-0,01
Aandeel van derden 0,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4,9437,7866,33
Kortlopende schulden 16,9620,3764,16
Totaal passiva 32,4262,38111,30

Overige data

  201720182019
Aantal werknemers 219341722
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.5201.5201.520
Winst per aandeel 0,39-4,06-14,73
Dividend per aandeel
Cashflow per aandeel 2,83-0,53-2,98
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding
Dividend rendement (%)
Rendement eigen vermogen (%) 5,64-145,40116,50
Koers einde boekjaar

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare