Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Elia BRU:ELI8, BE0003822393

  • 89,750 7 mei 2021 17:35
  • +1,250 (+1,41%) Dagrange 88,250 - 90,200
  • 64.481 Gem. (3M) 73,9K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 887,501.931,802.392,602.479,00
Operationele kosten 652,001.499,201.771,601.909,70
Afschrijvingen 131,20252,30374,60432,50
Bedrijfsresultaat 342,00502,40569,70578,50
Resultaat voor belastingen 268,20409,30430,10437,00
Belastingen 39,10102,20121,00129,10
Cashflow 18,601.594,10-814,40-384,90
Nettowinst 229,10275,20254,30250,10

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 3.202,408.456,209.445,6010.094,40
Immateriële activa 1.738,602.502,302.507,502.516,50
Financiële activa 1.003,50222,30431,70323,10
Vaste activa 6.093,3011.362,8012.390,8013.044,00
Voorraden 13,6019,2024,3039,00
Debiteuren 227,20417,90338,10438,70
Overige vorderingen 3,803,605,503,40
Liquide middelen 195,201.789,30975,00590,10
Vlottende activa 503,202.391,501.502,602.121,60
Totaal activa 6.596,5013.754,3013.893,4015.165,60
Gewoon kapitaal 2.640,703.447,503.320,803.471,70
Preferent kapitaal 173,00873,00166,00169,70
Aandeel van derden 1,10301,40309,901.028,30
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.984,506.289,005.924,907.823,60
Kortlopende schulden 970,203.716,403.636,402.842,00
Totaal passiva 6.596,5013.754,3013.893,4015.165,60

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 2.3432.3002.5602.723
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 60.90061.02068.65068.650
Winst per aandeel 3,764,513,703,64
Dividend per aandeel 1,621,661,691,71
Cashflow per aandeel 7,078,471,04-10,73
Intrinsieke waarde per aandeel 41,7454,8446,6848,86
Koers-winstverhouding 12,7412,9321,3826,79
Dividend rendement (%) 3,382,852,141,75
Rendement eigen vermogen (%) 8,687,987,667,20
Koers einde boekjaar 47,9058,3079,1097,50

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare