Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Sofina BRU:SOF, BE0003717312

  • 223,500 29 okt 2020 17:35
  • +0,500 (+0,22%) Dagrange 221,500 - 225,500
  • 22.755 Gem. (3M) 20K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 200,40423,04848,061.128,97
Operationele kosten 29,3926,8738,4538,49
Afschrijvingen
Bedrijfsresultaat 268,05485,45857,521.185,90
Resultaat voor belastingen 267,93486,40860,291.199,82
Belastingen 0,410,03-0,84-0,05
Cashflow -278,11356,28-258,49-70,04
Nettowinst 267,52486,36861,141.199,87

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 14,9914,9510,5810,66
Immateriële activa 0,000,000,000,00
Financiële activa 5.013,894.961,625.808,256.464,52
Vaste activa 5.029,094.976,565.818,826.475,18
Voorraden
Debiteuren 1,733,470,100,16
Overige vorderingen 4,655,324,566,33
Liquide middelen 301,00657,27336,98266,93
Vlottende activa 365,57720,52830,611.205,28
Totaal activa 5.394,665.697,086.649,447.680,47
Gewoon kapitaal 5.268,015.679,536.543,597.628,70
Preferent kapitaal 1.903,491.903,3194,920,00
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 15,9112,7010,1314,51
Kortlopende schulden 110,744,8595,7137,26
Totaal passiva 5.394,665.697,086.649,447.680,47

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 0000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 34.25034.25034.25034.250
Winst per aandeel 7,9514,4625,5735,69
Dividend per aandeel 2,562,672,792,90
Cashflow per aandeel 1,832,39-0,851,93
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 15,779,076,485,40
Dividend rendement (%) 2,042,041,681,51
Rendement eigen vermogen (%) 5,088,5613,1615,73
Koers einde boekjaar 125,35131,15165,80192,60

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare