Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel arGEN-X BRU:ARGX, NL0010832176

  • 216,800 29 okt 2020 17:26
  • +2,200 (+1,03%) Dagrange 213,400 - 217,600
  • 55.486 Gem. (3M) 137,8K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 17,1541,2629,2382,58
Operationele kosten 13,4323,6645,302,17
Afschrijvingen 0,330,440,492,17
Bedrijfsresultaat -21,44-23,10-67,22
Resultaat voor belastingen -21,37-22,93-65,85-158,21
Belastingen 0,000,000,794,75
Cashflow 54,41106,7683,2949,60
Nettowinst -21,37-22,93-66,64-162,96

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 0,770,680,828,17
Immateriële activa 0,020,010,0640,16
Financiële activa 6,81168,91283,531.007,14
Vaste activa 3,984,106,0260,12
Voorraden
Debiteuren 1,972,842,8928,12
Overige vorderingen
Liquide middelen 89,90190,87281,04331,28
Vlottende activa 101,79366,80572,441.373,22
Totaal activa 105,77370,91578,461.433,34
Gewoon kapitaal 63,37344,93538,401.050,75
Preferent kapitaal 7,5011,7630,9570,50
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 0,000,020,01222,64
Kortlopende schulden 42,4025,9540,06159,96
Totaal passiva 105,77370,91578,461.433,34

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 5873105188
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.13032.18035.98042.760
Winst per aandeel -1,06-0,71-1,85-3,81
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 0,53-1,14-1,503,15
Intrinsieke waarde per aandeel 3,1510,7214,9624,57
Koers-winstverhouding -15,04-73,97-46,05-37,69
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -33,73-6,65-12,38-15,51
Koers einde boekjaar 15,9452,5285,20143,60

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare